TALENT 2019


Výběrová kola:

Kyvadlo, Dr. Vančury 3313, Frýdek, vždy od 14 hod.

I.   úterý     14. května 2019
II.  čtvrtek  16. května 2019
III. pondělí 20. května 2019
IV. středa   22. května 2019


Nominace je doplněna na stav 48 soutěžících, včetně postupujících z jiných soutěží.
Prosím o kontrolu a doplnění chybějícíh údajů. 
Nominovaní nahlásí mailem termín a čas zkoušky ve studiu (Kyvadlo). Pro rychlejší vyhledávání uvedou své pořadové číslo v nominaci. S sebou donesou podklad se kterým se zúčastnili výběrového kola (nejlépe na USB flash, pokud v telefonu, je potřeba dodat redukci k PC). 
Mail: asitamfm@gmail.com
Termíny v červnu: všechny středy 5., 12., 19. a 26. 06., od 14 do 16h.
Termíny v červenci: všechny středy 3., 10., 17., 24. a 31. 07., od 14 do 16h.
Jestliže termíny nevyhovují je možno domluvit individuální termín.
Na spolupráci se těší Michal Smolan

Mobil: 605 541 301


Semifinále A: Kino Petra Bezruče v Místku, čtvrtek  3. 10. 2019
Semifinále B: Kino Petra Bezruče v Místku, pátek  4. 10. 2019

Finále: Kino Petra Bezruče v Místku, neděle  6. 10. 2019


Nominace - semifinále 2019 kategorie do 15 let.


Poř. Jméno Škola Třída Skladba Body Pozn.
1 Kurečková Emma ZŠ Chlebovice 4.tř. Babičko, nauč mě charleston 9,625  vyzvednuto
2 Maderová Nela 1. ZŠ FM 4.B Pátá 9,500  vyzvednuto
3 Hamrlová Zuzana GPB FM 8.tř. Love the way you lie 9,000  vlastní doprovod
4 Klimšová Anička 7. ZŠ FM 7.C Mama mia 8,875  zadáno
  Šidlová Eliška Lesní - Ostravice 4.tř. Nebe na zemi 8,875  vyzvednuto
6 Macháčková Bára PORK - Ostrava 8.tř. All I want 8,750  zadáno
  Kacířová Amálie ZŠ Brušperk 4.tř. Sous le ciel de Paris 8,750  vyzvednuto
8 Kuběnová Eliška ZŠ Poruba 7.A To jsem já 8,625  vyzvednuto
  Maralíková Hana ZŠ Brušperk 7.tř. Moj bože 8,625  vyzvednuto
  Vantuchová Kristýna ZŠ Brušperk 8.tř. All I Want 8,625  nutná změna skladby
11 Jandová Karolína ZŠ 1.Máje Havířov 4.B Lullaby of Birdland 8,500  vyzvednuto
  Velká Amálie ZŠ Kozlovice 4.A Na ostří nože 8,500  zpracováno
  Veselá Rozálie 2. ZŠ FM 6.B Spomal 8,500  
  Šebestová Ester 1. ZŠ FM 4.B Tři oříšky pro Popelku 8,500  vyzvednuto
15 Škutová Eliška ZŠ Jistebník   Kdyby se v komnatách 8,375  vyzvednuto (prac.verze)
 Bonito Sára ZŠ Brušperk 8.tř. Riptide 8,375  vyzvednuto
 Tabachová Ema ZŠ Kozlovice 5.B Ztracená 8,375  odesláno
 Ondrišíková Adéla 6. ZŠ FM 6.C Ve dvou 8,375  vyzvednuto
19 Stuchlíková Klára ZŠ Dobrá   Uncover 8,250  zpracováno
  Sivková Kristýna ZŠ Janovice 7.tř. Fell In Love With Alien 8,250  zadáno
21Opělová Tereza GPB FM 1.C Arms 8,125  vyzvednuto
 Křimská Marie ZŠ Brušperk 7.tř. Set Fire To The Rain 8,125  vyzvednuto
 Zemanová Tereza 4. ZŠ FM 6.B Mému andělu 8,125 vyzvednuto
 Rašovec Petr 1. ZŠ FM 6.C Moje matematika 8,125  zpracováno
25Vojkovská Tereza 8. ZŠ FM 7.B Stay 8,000  vyzvednuto
26 Žvaková Natálie 7. ZŠ FM 8.B Rise Like a Phoenix 7,875  zpracován základ, nutná zkouška
  Jirsová Tereza 4. ZŠ FM 7.C Až jednou budu velká 7,875  vyzvednuto
 Poláchová Natálie 4. ZŠ FM 7.A Horehronie 7,875  odesláno
29 Vácová Magdaléna 8. ZŠ FM 7.tř. When You Were Young 7,750  vyzvednuto
  Frkousová Karolína Marie ZŠ Dobrá   Titanium 7,750  vyzvednuto
 Pindel Damián ZŠ Kozlovice 3.A In the jungle 7,750  odesláno, zk. 24.07.,?
32 Horváthová Vanessa 6. ZŠ FM 7.C Ďakujem 7,625  zk. 24.07.,14.30
 Skalická Anna 4. ZŠ FM 5.B Přísahám 7,625  zpracováno
 Štupáková Heidi 1. ZŠ FM 1.B Jablčko 7,625  zadáno
35 Červenková Markéta ZŠ Lískovec 8.tř. Riptide 7,125  změna skladby
 Válková Karolína ZŠ Lískovec 6.tř. Žít svůj sen 7,125  
 Verlíková Eliška ZŠ Lískovec 7.tř. Running 7,125  
 Pindel Hynek ZŠ Kozlovice 6.B Anděl 7,125  vyzvednuto
 Hladíková Sára GPB FM 1.C Jar of hearts 7,125  
 Bánovská Veronika 11. ZŠ FM 6.B Mám boky jako skříň 7,125  
41 Muroň Filip ZŠ Palkovice 5.B Když nemůžeš tak přidej víc 7,000 zadáno
 Velká Nikola ZŠ Baška 6.tř. Já se vznáším 7,000 zpracováno
  Sobková Barbora ZŠ Dobrá 6.C Co hvězdám šeptají 7,000 vyzvednuto
  Skotnica Jiří 6. ZŠ 8.A Memories 7,000  zk. 31. 07., 14,30
  Dluhošová Adéla 6. ZŠ 5.tř. Píseň z klišé 7,000  
46 Jati Izabela ZŠ Hukvaldy 8.tř. Never Enough ZK  
  Przywarová Ivana ZŠ Střítež   Přání ZK  vyzvednuto
  Cemerková Adéla ZŠ Nebory   Co je tam dál ZK  
Náhradníci:
  Hozáková Ester 7. ZŠ 6.C Vzorná holka 6,750  
  Slezáková Nela 2. ZŠ 6.B Tři oříšky pro Popelku 6,625  
  Dovičičová Markéta 8. ZŠ 4. D Schody z nebe 6,625  
  Recmanová Kristýna 11. ZŠ 6.A Radioactive 6,625  

zpět     nahoru     domů     tisk

Všechna práva vyhrazena | © 1995-2016 TAM z.s.  | realizace nextWEB | admin